Kavakpınar Mah Otomatik Kepenk


Kavakpınar Mah Otomatik Kepenk

Kavakpınar Mah Otomatik Kepenk sistemleri, kepenkler arasında en çok tercih edilen sistemlerdir. En çok tercih edilmesinin en önemli özelliklerinden birisi sistemin güvenilir olmasıdır. Uzun ömürlü kullanılacak kepenkler çelik, paslanmaz ve güvenilirdir. Kavakpınar Mah Otomatik Kepenk birçok alanda kullanabilir olmakla beraber genelde iş yerleri ve garaj girişleri-çıkışlarında kullanmaktadırlar. Sizde Kavakpınar Mah Otomatik Kepenk yaptırtmak istiyorsanız iletişim bilgilerimizden hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kavakpınar Mah Otomatik Kepenk Sistemlerinin Avantajları Nelerdir?

  Uzun ömürlüdür. Bir tercih sebebi olarak ortaya çıkmasındaki en önemli avantaj, uzun ömürlü olmasıdır.

  Kişiselleştirilebilir. İstediğiniz renge ve boyuta göre tasarlanabilir özelliktedirler. Ayrıca ihtiyaca göre de düzenlenebilmektedir. Kepenklerimizin temizliği için ekstra bir çapa harcamanıza gerek yoktur. Ürünlerimiz yağmurla kendini temizleyebilir özelliktedir.

  Bu sistemin güvenliği üst düzeye taşır. Üçüncü kişiler tarafından gelecek tehlikelere karşı caydırıcı bir yapıda olmasının yanı sıra eski kepenkler gibi kilit sisteminin kırılması ihtimali olmadığından güvenliği de üst bir seviyeye taşımaktadır.

  Kavakpınar Mah Otomatik Kepenk motoru güçlü ve dayanıklıdır. Teknik servisimizin kurulumdan sonra sizlere belirttiği standartlarda kullanılmasına dikkat etmeniz taktirde ürünümüzle ilgili uzun yıllar sorun yaşamazsınız.

Fonksiyonel Özellikleri

  Darbeye karşı dayanıklıdır

  Otomatik butonla kullanılarak açılabileceği gibi kumandalı olarak da açılabilmektedir

  Hızlı, pratik ve güvenilir bir kullanım sağlar

  Otomatik özelliği sayesinde oldukça sessiz çalışan teknolojik motora sahiptir.

  Elektriklerin kesilmesi durumunda yedek jeneratör hemen devreye girerek mağdur olmazsınız. İsterseniz manuel olarak da kullanabilirsiniz.

  Dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan uzun ömürlü olup yıllar boyunca güvenle kullanıma uygundur.

Kavakpınar Mah Otomatik Kepenk Kullanım Alanları

  Garaj girişleri, çıkışları

  Dükkan girişleri, çıkışları

  Cafe girişleri, çıkışları

  Barlar girişleri, çıkışları

  Bahçe girişleri, çıkışları

  Depo girişleri, çıkışları

  Fabrika girişleri, çıkışları

Otomatik Kepen Çeşitleri

  Galvanizli Çelik Kepenk

Güvenli ve estetik yapısıyla, en iyi kapı sistemidir. Birbirine bağlı lamellerden oluşan otomatik galvanizli çelik kepenk ürünleri, daldırma tekniği ile üretilmektedir. Sıcak daldırma tekniğiyle galvanizli hale getirilen ürün, kolay silinebilen ve temizlenebilen özelliklere sahiptir. Dışarının bütün olumsuz koşullarını dışarıda bırakan ürün, otomatik özelliklere sahiptir.

  Poliüretan Dolgulu Galvanizli Çelik Kepenk

Kaliteli, kullanışlı ve paslanmayan özellikleriyle dekoratif özelliklere sahip çelik kepenk otomatik olan ürünümüz, iç kısmındaki özel dolgu sayesinde dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Dış darbelere karşı oldukça dayanıklı özelliklere sahip bu tasarım, ısı yalıtım özelliklerine sahiptir. Görsel olarak dış dekorasyon çalışmalarıyla da birebir uyumlu özelliklere sahiptir.

  Pencereli Ekstrüzyon Alüminyum Kepenk

Sanayi alanında üretimde kullanılan ekstrüzyon tekniği ile firmamız tarafından üretilen bu kepenk sistemleri kullanıcısına uzun süreli bir ömür vadetmektedir. İlk defa alüminyum kalıplar halinde gelen hammaddenin uzman personel kadromuz tarafından ince ince işlenmesi sonucunda hayat bulan kepenk sistemleridir. Kaliteli ve hızlı üretimi mümkün kılan son teknoloji üretim araçlarımız sayesinde sadece müşterimizin tasarım talepleri ve ilgileri doğrultusunda üretilmektedir.

pencereli ekstrüzyon alüminyum kepenkpoliüretan dolgulu galvanizli çelik kepenk

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara