Hizmetlerimiz

Kuzey Kepenk

HİZMETLERİMİZ

OTOMATİK KEPENK

Kepenk

Kepenk Sistemleri, birbirine geçmeli Galvalume, Galvanizli İzoleli ve İzolesiz, Paslanmaz Çelik, Patentli Alüminyum profil ve patentli Parlak Çelik Çubuk Haddeleme Izgaralarından oluşur. Kepenkler, sorunsuz bir işlem ve uzun ömür sağlamak için güçlü bir şekilde yapılmıştır.
OTOMATİK KEPENK TAMİRİ

Kepenk Tamiri

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte otomatik kepenklerin kullanımı artmıştır.

Buna bağlı olarak, kepenk tamircisi hizmetine duyulan ihtiyaçta artmış bulunmaktadır.

OTOMATİK KEPENK

Otomatik Kepenk

Otomatik kepenk sistemleri kullanımı kolay ve güvenlidir. Günümüzün en önemli gereksinimlerinden biri olan otomatik kepenk yaygın olarak kullanılmaktadır. Tüm ürünlerimizin kalitesi ve sahip oldukları özellikleri bakımından önemli ölçüde müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Sektörde faaliyetlerimizi tamamen müşteri ilişkileri üzerine kurmuş, müşterilerimizin sadece ihtiyacı olan ürüne değil aynı zamanda ürün sonrası hizmete 7/24 ulaşabilmesi için çalışmalarımız sağlanmaktadır. Ürün odaklı değil ‘Müşteri Odaklı’ çalışma prensibi ile referanslarımızı kendimiz için başarı olarak kabul etmekteyiz.

KUZEY KEPENK

KEPENK BİZİM İŞİMİZ

KUZEY KEPENK

Kaliteli ve son derece de dayanıklı malzemelerden üretilen kepenk sistemleri, dış çevrenin tüm etkilerine karşı dayanıklılık sağlamaktadır. Aynı zamanda yüksek darbelere, patlamalara ve tüm etkilere karşı da iyi bir mukavemet sağlamakta ve her zaman için de güvenlik durumunu en üst seviyede tutmaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Ara